Wilczynsky – Korekta lakieru samochodowego

Wilczynsky – Korekta lakieru samochodowego
Wilczynsky – Korekta lakieru samochodowego

Samochód jak nowy
Podstawowym celem korekty lakieru samochodowego jest przywrócenie pokryciu auta jego dawnej świetności. Profesjonalny zabieg dokonywany przez firmę Wilczynsky stwarza wrażenie, że pojazd dopiero przed chwilą opuścił salon firmowy producenta. Nadaje karoserii świeżość, blask i czystość barwy. Naturalnie dokładne polerowanie usuwa wszelkie rysy, zabrudzenia oraz uszkodzenia chemiczne (po twardej wodzie, kwaśnych deszczach czy ptasich odchodach).
Odnowiona trwałość
Renowacja lakieru to jednak zabieg nie tylko kosmetyczny, ale i ochronny dla samochodu. Pozbycie się rys i uszkodzeń w konsekwencji przedłuża żywotność całej karoserii. Korekta wraz z zaaplikowaniem powłok ochronnych zapobiega rdzewieniu, tworzeniu się kolejnych rys i zacieków. Zabezpiecza też przed zanieczyszczeniami czy promieniowaniem ultrafioletowym.
O firmie
Założycielem i właścicielem studia jest Tomasz Wilczyński – znakomity specjalista w kwestiach pielęgnacji samochodów i motocykli posiadający niemal dziesięcioletnie doświadczenie. Firma Wilczynsky oferuje wszelkiego rodzaju usługi związane z kosmetyką pojazdów, między innymi mycie ręczne, polerowanie, woskowanie, pranie tapicerki i zabezpieczenie ceramicznymi powłokami ochronnymi. Wszystkie te procedury są wykonywane przez pracowników posiadających certyfikaty jakości i odznaczających się wyjątkowymi umiejętnościami.

71 735 17 27
ul. Rakowa 50 51-421 Wrocław
362049000
8952048685
  • Wilczynsky – Korekta lakieru samochodowego